KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 17515080

nr 1751 5080

Blandteknik / collage

Werner Gregori. Signerad, daterad 1993, blandteknik, yttermått inklusive ram: 70x60 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:59:20